Stylizacje na piknik w parku

Stylizacja na piknik od bonprix
Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Idealny sposób na spędzenie czasu na łonie natury? Piknik! Skrzyknij grupę znajomych, znajdźcie zaciszną polankę w lesie, czy w pobliskim parku i cieszcie się chwilami na świeżym powietrzu. Nie zapomnijcie o kocu i przekąskach! Marka bonprix w swojej najnowszej kolekcji, zachęca do aktywnego spędzania wspólnego czasu i cieszenia się z drobnych momentów. Przedstawiamy stylizacje idealne na letnie popołudnie na łonie natury.

Jakie ubranie na piknik? Takie, w którym bez problemu wsiądziesz na rower, ale i przez parę godzin posiedzisz na kocu. Dżinsy i niedostatecznie przepuszczające powietrze materiały zostaw na inną okazję.

Podczas dnia spędzonego w parku, czy w lesie potrzebować będziesz luźnych spodni  - ostatnio najmodniejsze to te o kroju  dzwonów, w fikuśne printy. Do tego bluzka z rękawkami w stylu nietoperza, by poczuć luz i swobodę.

Jeśli masz duszę romantyczki, postaw na sukienkę. Niezmiennie miej na uwadze lekkość i zwiewny krój. Sukienka odcinana w tali to świetne rozwiązanie dla każdej sylwetki. Taki krój plus wyrazisty kolor to iście wiosenny nastrój, a dodatkowo… świetne zdjęcia na pamiątkę!

Nawet drobny detal ma znaczenie, dlatego pomyśl o świeżych kwiatach, kolorowych przekąskach, czy światełkach. Na stronie bonprix znajdziesz również zakładkę „Dom”, a w niej wiele inspiracji i najmodniejszych dodatków, które sprawią, że zapamiętacie to spotkanie na długie lata.

data ostatniej modyfikacji: 2020-05-22 15:27:23
Komentarze
Polityka Prywatności