Romantycznie...na balkonie

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

W tym roku letnie wieczory są nieco inne niż zwykle. Znacznie częściej spędzamy je w domowym zaciszu w towarzystwie najbliższych. Jak stworzyć wyjątkowy klimat i spędzić wspólnie świetny czas? Nic prostszego! Wystarczy zaaranżować balkon lub taras - zapalić świece, udekorować klimatycznymi dodatkami, do tego pyszne danie i... et voilá! Nie zapomnijcie o porzuceniu na tę chwilę dresów na rzecz wieczorowej kreacji. Marka bonprix w swojej najnowszej kolekcji zachęca do dodawania zwykłym chwilom odrobiny magii.

Celebracja zwykłych momentów - to ważne i cenne. Zamieniajmy więc codzienność na wyjątkowe chwile. Odpowiednia aranżacja to klucz do stworzenia nastrojowej atmosfery. Muzyka, świeże kwiaty, świece. Bal- konowe siedzisko udekorujmy stylowymi poduchami i narzutą, którą okryjecie się w chłodniejszy wieczór.

Na specjalnym wieczorze nie może zabraknąć pysznej potrawy. Pora na kreatywność i odrobinę kulinarnych szaleństw. Postawcie na coś, czego jeszcze nie przygotowywaliście. Nowe smaki? Oryginalne połączenia? Romantyczna kolacja na tarasie to doskonała okazja, aby poeksperymentować wspólnie w kuchni.

A teraz najważniejsze... kreacja! W końcu wybieramy się na romantyczną kolację w naszej pry- watnej, domowej restauracji. Porzućmy dres i grube skarpety na rzecz ukochanej maxi... A może to idealny moment na pastelową sukienkę z falbaną? Zapomnij o domowych ubraniach i wystrój się! Wystylizowana fryzura i makijaż również są mile widziane. To będzie niezapomniany wieczór.

Najnowsza kolekcja marki bonprix to sukienki idealne na letnie okazje. Marka w kategorii „Sukienki” proponuje obszerną selekcję sukienek wieczorowych po te zupełnie w stylu basic.


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-15 14:13:48
Komentarze
Polityka Prywatności