Bonprix.pl: w stylu artystycznej bohemy

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Kojarzy się głównie z festiwalowymi stylizacjami, ma w sobie niekiedy elementy etniczne, a nawet cygańskie. Styl boho to nie tylko domena masowych imprez muzycznych. Obudź swą romantyczną naturę i zakochaj się w kolorowych sukienkach, frędzlach, czy mięsistych koszulach. Zwolnij, rozpuść włosy i poczuj delikatny podmuch letniego wiatru razem z najnowszą kolekcją marki bonprix.

Uwielbiany od kilku sezonów styl boho gości także w naszych szafach. Nie bez powodu! Styl zapoczątkowany przez hipisów, ma w sobie coś z wolności, dodaje wewnętrznej harmonii. Spódnice z falbanami, koszulki w kolorowe wzory, czy kowbojki to definicja swobody, życia zgodnie z naturą i samą sobą. To także obietnica letniej przygody.

Niezwykle wdzięczne ubrania w stylu boho dają nie lada pole do popisu. Tu nie można się pomylić. Etniczne lub kwiatowe wzory kochają dżins i bogatą biżuterię. Im więcej, tym lepiej! Wszystko w naturalnym rytmie, w kolorach ziemi, z delikatnymi motywami złota. Efekt? Dziewczęca, ponadczasowa stylizacja… nie tylko na festiwal!

data ostatniej modyfikacji: 2019-08-13 12:53:03
Komentarze
Polityka Prywatności