Bonprix w kratkę

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Gdy upalne lato powoli zbliża się ku końcowi, pora przygotować swoją garderobę na nadejście jesiennej aury. Zabudowane fasony, denim i ponadczasowe wzory co rok doskonale zastępują wakacyjną modę pełną barw i fikuśnych dodatków. Sezon przejściowy warto więc powitać nowymi printami. Zobacz najnowszą kolekcję bonprix z motywem kratki.

W trendach jesień-zima 2019/20 po raz kolejny nie zapominamy o zawsze modnej kracie. Jej liczne odmiany pozwalają stwarzać oryginalne stylizacje i łączyć ze sobą ten motyw w często kontrastowy i oryginalny sposób. Krata Księcia Walii, vichy, tartan, pepitka to tylko kilka z najpopularniejszych odsłon tego wzoru.

Kratka daje niezliczone możliwości w tworzeniu modnych zestawów. Zaczynając od klasycznej kraciastej koszuli idealnie pasującej do równie modnego jesienią denimu, przez eleganckie biznesowe spodnie w kratę, aż po wdzięczne sukienki w pepitkę.

Jeśli zabawa wzorami nie jest twoją najmocniejszą stronę, boisz się przesady, a jednocześnie nie możesz oprzeć się kraciastym motywom, zacznij od drobnych detali w kratę. Kraciasty szal to świetny sposób na przemycenie tego modnego wzoru do stylizacji u schyłku lata.

data ostatniej modyfikacji: 2019-08-20 09:39:04
Komentarze
Polityka Prywatności