Klasyczny styl roboczy z uczelnianą nutą w kolekcji Lee Jeans jesień-zima 2022

Kategoria: Jeans, Kolekcje

Kolekcja jesień-zima 2022 Lee Jeans łączy elementy legendarnej historii USA z charakterystycznym uczelnianym stylem i klasyczną odzieżą roboczą. Efektem jest linia ubrań o rozpoznawalnej dla marki estetyce, pełna funkcjonalnych innowacji i amerykańskich wpływów.

Pojawią się w niej między innymi nowe wersje klasycznych fasonów Lee Jeans. Są to koszulki w wyrazistym stylu, bluzy i kurtki z charakterystycznym dla amerykańskich uczelni wykończeniem, a także ubrania o roboczej stylistyce z praktycznymi rozwiązaniami i o nieco obszerniejszych krojach. Dzięki takiemu podejściu te robocze klasyki idealnie sprawdzą się w modzie ulicznej.

Kolekcję otwierają fasony w stylu preppy, w których widocznie zaznacza się estetyka Ligi Bluszczowej. Wyróżniają się nowoczesnym sznytem ze streetwearową nutą. Znalazły się tutaj między innymi luźne, oversize’owe koszulki i bluzy dla mężczyzn i kobiet z herbami uczelni i ozdobnymi literami w stylu lat 50. Dostępne będą również modele o skróconym kroju dla kobiet.

Ubrania o sportowym rodowodzie nabrały natomiast bardziej codziennego stylu. Oversize’owe modele zostały ozdobione literami na piersi i plecach, a kardigan i kurtka Letterman są głównymi propozycjami Lee Jeans do studenckiej garderoby na nadchodzący semestr.

Najmodniejsze stylizacje na ten sezon? To bez wątpienia jeansy z mankietami o prostym lub luźnym kroju albo chinosy, a do tego uzupełniające ubrania z miękkich w dotyku materiałów, takich jak sztruks czy imitacja owczej wełny. Całość tworzy wygodny, stylowy look w sam raz do zgłębiania wiedzy w bibliotece.

Idealna na salę wykładową i na warsztaty – ta kolekcja to nie tylko elegancki styl dla intelektualistów, ale też funkcjonalne ubrania z praktycznymi rozwiązaniami dla tych, którzy swoje umiejętności szlifują przy narzędziach i maszynach.

Funkcjonalne ogrodniczki i kombinezony dla kobiet i mężczyzn stanowią jeden z głównych elementów kolekcji, a luźne koszulki i bluzy przyciągają wzrok wyrazistymi hasłami nawiązującymi do historii marki i roboczego stylu.

Kolekcję wyróżnia też szereg praktycznych rozwiązań. Damskie T-shirty mają boczne kieszenie, a longsleevy dla mężczyzn zostały ozdobione sloganami wzdłuż rękawów.

Kurtka Loco o luźnym kroju i jeansy Carpenter pojawią się w nowej odsłonie roboczego stylu dla mężczyzn. W kolekcji jest też koszula wierzchnia ze sztruksowymi wstawkami oraz wersja z czarnego i niebieskiego denimu, jak również model w paski. W kolekcji damskiej modele mają wydłużony fason, dostępne też będą denimowe sukienki z funkcjonalnymi wykończeniami.


ostatnia zmiana: 2022-11-07
Komentarze
Polityka Prywatności