Futrzane dodatki w kolekcji Future Fluffy od Jenny Fairy

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

My się zimy nie boimy! W nowej kolekcji kapsułowej marki Jenny Fairy znalazły się futrzane botki, kozaki i torebki! Przetrwają nawet największe mrozy – i w mieście, i w kurorcie narciarskim.

Co najmniej kilka par futrzanych kozaków ma w swojej kolekcji królowa Gwiazdki Mariah Carey. Paris Hilton w butach z futerkiem przemyka między pięciogwiazdkowym hotelem a stokiem narciarskim w amerykańskim kurorcie Aspen. A Katie Holmes – mistrzyni minimalizmu – w futrzakach bez problemu pokonuje siarczysty, nowojorski mróz.

Za to torebki z futerkiem – niezbędny dodatek it-girls z początku lat 2000. – dziś powracają do łask za sprawą współczesnych ikon stylu: Belli Hadid, Kendall Jenner, czy Victorii Beckham.

Trend na futerko to motyw przewodni kolekcji kapsułowej Future Fluffy od Jenny Fairy. Dwa modele butów i dwa fasony torebek zapowiadają zimę ciepłą, przytulną i zabawną. Do tych rzeczy aż chce się przytulić!

Futrzane kozaki na traperowej podeszwie i z charakterystycznymi sprzączkami, zostały zatopione w neutralnych odcieniach – czerni, czekoladowym brązie i nude. Botki do kostek dostępne są w dwóch wariantach – landrynkowym różu i śnieżnej bieli.

Buty można zestawić z it-bags – ogromna shopperka przyjmuje barwy lodowego błękitu i baby pink, mniejsza torebka pokochała słodki róż.

Kampania kolekcji zapowiada białe szaleństwo. Suchą zaprawę przed narciarskimi wyzwaniami pokazują modelka Alima Fofana i ulubienica zoomersów Hanna Puchalska, którą na Instagramie obserwuje ponad pół miliona fanów. Influencerka znana w sieci jako @hi_hania słynie z eklektycznego stylu – czasami wygląda jak Christina Aguilera z czasów „Dirrty”, innym razem łączy bieliźniany trend z athleisure. Przyznaje, że uwielbia styl retro, a inspiracje z różnych epok miesza z wdziękiem. Nic dziwnego, że odnalazła się w roli stylowej narciarki. W śnieżnych eskapadach towarzyszyć jej będą futrzaki Future Fluffy. Bo przecież przyszłość jest puszysta!


data ostatniej modyfikacji: 2022-12-02 15:46:06
Komentarze
Polityka Prywatności