Pomiędzy elegancją a nieformalnym stylem - polska marka Inbetween

marka Inbetween

Lubisz dobrze wyglądać, ale chcesz, by ubrania były przede wszystkim wygodne? Szukasz unikatowych wzorów, cenisz funkcjonalność, a także wolisz sięgać po polskie marki? Poznaj Inbetween, czyli produkty, które stworzą dla Ciebie nieformalny styl w eleganckiej odsłonie.

Nie od dziś wiadomo, że zakup idealnej bluzy, bądź pary spodni może być długotrwały i męczący. Sieciówki pełne powtarzalnych wzorów i produktów sprowadzanych spoza Europy odrzucają nie tylko często niskiej jakości materiałami i wykonaniem, lecz również mało unikatowymi materiałami. Do tego dochodzi oczywiście ślad węglowy, który współcześnie jest dla wielu niezwykle istotnym tematem. Co w takiej sytuacji można zrobić, skoro przecież w czymś człowiek chodzić musi?

Inbetween to polska marka, która istnieje na rynku od 2018 roku. Jej założycielka Małgorzata Sadowska z pełnym zaangażowaniem prowadzi sklep i pracownię oferujące cały wachlarz produktów odzieżowych i toreb wykonanych lokalnie oraz z polskich materiałów. Sadowska jest wielką fanką ekologii, dlatego w swoich działaniach podkreśla, iż nie przygotowuje niczego w dużych nakładach, by nie marnować ani materiałów ani przestrzeni. Ma to plus nie tylko dla środowiska, lecz również dla kupujących, ponieważ Inbetween systematycznie przyjmuje indywidualne zamówienia na realizacje np. bluz w wybranych rozmiarach czy z konkretnych materiałów. Innym zielonym działaniem marki jest wykorzystywanie wszelkich szczątków i resztek do rozmaitych patchworków (również wykorzystywanych przy tworzeniu niesamowicie kreatywnych produktów) czy też przekazywanie ścinków osobom zajmującym się szyciem zabawek i różnych małych form.

Jak wiele energii i pozytywnych emocji inwestuje w rozwój Inbetween jej właścicielka, widać nie tylko po jakości jej produktów, lecz również po zaangażowaniu z jakim prowadzi swoje profile na social mediach (FB oraz Instagram). Jakby tego było mało niedawno ruszyła z dodatkową akcją zazieleniania świata pod hasłem #inbetweenzaroślinnia, której szczegóły znajdują się na dedykowanym profilu na Instagramie.

W katalogu Inbetween znaleźć można bluzy, szarawary, t-shirty, tuniki oraz szorty, które wykonane z pełną starannością nadają się do tworzenia zarówno casualowych, jak i eleganckich stylizacji. Każdy zainteresowany tym, jak niesamowicie prezentują się ubrania tej marki (nie na manekinach) może wejść na stronie w dział Fashion & Photography zapełniony klimatycznymi zdjęciami osób właśnie w produktach Inbetween. Poza odzieżą w sklepie znaleźć można również całą gamę toreb, nerek (w trzech wielkościach), a nawet kosmetyczki czy plecaki.

Pośród wzorów, które odnaleźć można w sklepie znajduje się praktycznie wszystko. Fani roślin mogą wybierać między nadrukami z liśćmi i kwiatami, dla osób zafascynowanych fantastyką jest cała linia rzeczy z jednorożcami, a ludzie gustujący w wędrówkach zakochają się w serii ubrań z nadrukiem górskim. Warto zapoznać się z całym katalogiem, gdyż oferta jest niezwykle bogata i pełna niestandardowych motywów. Z tymi rzeczami można swobodnie łączyć style, korzystając z bogactwa ludzkich pomysłów i osiągnięć.

data ostatniej modyfikacji: 2020-11-13 18:31:03
Komentarze
Polityka Prywatności