TIMELESS RIVIERA od Parfois

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Wraz z nadejściem najgorętszych dni PARFOIS wprowadza kolekcję Timeless Riviera. Linia została stworzona z myślą o kobietach balansujących pomiędzy wytwornym a luźnym stylem, które w takim właśnie połączeniu odnajdują własny styl. W ponadczasowych dodatkach i formach dostrzegają ślady letnich dni z przeszłości, ale tym razem klimat jest zdecydowanie weselszy. To wszystko za sprawą zastosowania różnorodności materiałów, nadających dodatkom zdecydowanego charakteru.

Propozycją w tym sezonie jest lato utrzymane nieco z dala od miejskiej rzeczywistości, podczas którego świeżość i lekkość są kluczowe. Kolekcja bawi się formami, kolorami oraz proporcjami. Bogaty wybór materiałów jest tu fundamentalny, a bogactwo kolekcji stanowią detale oraz wykończenia.

To właśnie dzięki połączeniu różnych tekstur akcesoria zyskują na atrakcyjności a także tworzone są nieprawdopodobne połączenia, takie jak pomarańczowe buty na obcasie z geometrycznymi formami wykonanymi z różnorodnych materiałów.

Hitem jest słomkowy shopper w pomarańczowej wersji z frędzlami. Listonoszki stanowią jeden z najbardziej wyróżniających się dodatków tej kolekcji. Kształt inspirowany jest stylem vintage, ale nutę nowoczesności widać dzięki detalom – akrylom na łańcuszkach, krokodylim wzorom i pozłacanym kółeczkom. Torebki będą wędrować od szafy do szafy i od przyjęcia do przyjęcia.

Kolekcję dopełniają ponadczasowe dodatki, które sprawią, że poczujemy się jak na Francuskiej Riwierze – kocie okulary przeciwsłoneczne dodające dramatycznego charakteru  oraz kapelusz maxi wykonany z rafii.

Timeless Riviera jest kolekcją inspirowaną lekkimi, śródziemnomorskimi dniami, skierowaną do tych kobiet, które pragną zostać zauważone, ale które nie chcą tracić za dużo czasu na przygotowania.


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-19 11:39:40
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UNS - budynek
miniatura sport
Polityka Prywatności