Bonpirx w odcieniach Santorini

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

W modzie inspirować mogą także niezwykłe miejsca. Co powiesz na charakterystyczne odcienie Santorini? Znajdziesz je w najnowszej kolekcji marki bonprix. Tej magicznej wyspy nie trzeba nikomu przedstawiać. Pełna malowniczych uliczek, z charakterystycznymi białymi budynkami i niebieskimi dachami w odcieniu lazurowej tafli Morza Egejskiego... Przenieś kolory Santorini do swojej garderoby!

Już dobre kilka lat temu wszystkie spojrzenia skierowane były na grecką kulturę oraz jej zapierające dech w piersiach miejsca. Z całą pewnością, między innymi, zawdzięcza się to kultowemu już filmowi pt. „Mamma Mia”. Kto pamięta niebieskie ogrodniczki, w których przez większość filmu paradowała Meryl Streep? Bo życie na wybrzeżu to także charakterystyczny styl. Luźne, zwiewne kroje, romantyczne sukienki i spódnice, lniane koszule w stylu boho. Niezwykle szykownie i komfortowo. A jeśli doda się do tego kolory Santorini… Wakacyjna stylizacja gotowa!

Nie należy zapominać o dodatkach. Z bielą oraz błękitem idealnie sprawdzi się złoto – oczywiście jako akcent, w postaci delikatnych sandałków lub subtelnej biżuterii. Do stylizacji inspirowanej kolorami Santorini świetnie pasować będą także buty typu espadryle oraz niezaprzeczalny hit (kolejnych już) wakacji, czyli wiklinowy koszyk. To jak? Dasz się namówić na greckie wakacje?

data ostatniej modyfikacji: 2019-07-18 12:55:07
Komentarze
Polityka Prywatności