Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Plisy i pasy – to one podbiją nasze serca tej wiosny

Kategoria: Kolekcje

W nadchodzącym sezonie Spring-Summer 19 nosimy połączenie subtelnej elegancji, ponadczasowej klasyki oraz świeżości w postaci intensywnych, wręcz neonowych barw. Na celownik bierzemy subtelne marynarskie wzory, a z drugiej strony romantyczne plisy dodające stylizacji niewymuszonej elegancji.

Sezon wiosenno-letni rządzi się własnymi prawami. Wśród wzorów, które już od lat podbijają nasze serca, możemy zdecydowanie wytypować, kojarzące się z marynarską duszą ponadczasowe pasy. W zależności od rodzaju potrafią mieć zbawienny typ dla każdego typu sylwetki! Pionowe w subtelny sposób optycznie wydłużą i wyszczuplą sylwetkę, za to poziome podkreślą talię osy, czy też nadadzą figurze pełniejszych kształtów. Wybierając ten wzór w stonowanych barwach, uzyskamy look idealny zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.

Plisowanych kreacji nikomu przedstawiać nie trzeba – zaprasowane na stałe fałdy tkaniny, to niezwykle prosty sposób na efektowną zmianę nawet najprostszych form. Tej wiosny stawiamy na zwiewne spódnice o długości midi, natychmiastowo dodające naszej stylizacji świeżości i lekkości. Sporty look dzięki zestawieniu spódnicy z bluzą, a może lekko romantyczny outfit łączący pudrowy róż z bielą? Możliwości jest niezliczona liczba!

W ofercie marki Diverse znajdziemy propozycje dla kobiet, które w pierwszej kolejności stawiają na wygodę i funkcjonalność, jednocześnie pamiętają też o trendach i w indywidualny wplatają je do swojej garderoby.


data ostatniej modyfikacji: 2019-04-01 12:52:56
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSIiZ_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UTH 10
miniatura studenci przy budynku SWPS
miniatura
Polityka Prywatności