Print od stóp do głów

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Ubrania i dodatki we wzory zdominowały wybiegi i witryny sklepowe. Jak je nosić? W tym sezonie śmiało możemy łączyć ze sobą pozornie niepasujące printy lub zdecydować się na ich przełamanie jednolitymi elementami.

Przykładowo, spódnicę ze wzorem w duże kwiaty możemy połączyć z koszulą w pastelowym kolorze – różowym, niebieskim lub żółtym. Do tego najmodniejsze w tym sezonie kowbojki – i stylizacja na wyjście ze znajomymi lub koncert gotowa!

Zarówno wzory o dużej powierzchni, jak i te drobne „lubią się” z frędzlami, czy błyszczącymi elementami. Najważniejsze to dobrać je tak, aby się wzajemnie nie przytłaczały, a każda część naszego ubioru była tak samo ważna.

Oczywiście, gdy mówimy o printach nie muszą być to koniecznie kwiaty. W tym sezonie bardzo modne są również geometryczne wzory, które doskonale sprawdzają się noszone zarówno w wersji sportowej, jak i eleganckiej. Gdy dodamy do tego dużą dawkę koloru i wyrazistych dodatków, możemy mieć pewność, że nikt nie przejdzie koło takiej stylizacji obojętnie :)


data ostatniej modyfikacji: 2019-04-01 12:28:41
Komentarze
Polityka Prywatności