Buty, które podbiją ulice w sezonie wiosna-lato 2019

Kategoria: Obuwie
Dla kogo: dla Niej

Retro zawsze w cenie! W tym roku wiosenno-letni sezon według projektantów największych domów mody, to podróż w czasie do lat 80. I 90. połączona z nowoczesnymi formami i ulubieńcami każdej kobiety. Będzie błyszcząco, będzie kolorowo, a jednocześnie odnajdziemy także minimalistyczne formy i klasykę.

W tym sezonie odchodzimy od szablonowego obuwia – okres wiosenno-letni to idealna okazja do wprowadzenia elementów dekoracyjnych, wariacji faktur, jednocześnie nie zapominając o wygodzie. Błyszczące akcenty dodajemy zarówno do obcasów, jak i ulubionych trampek. Srebro nieporównywalnym powodzeniem cieszy się wiosną, gdy nadejdą letnie dni, możemy zastąpić je złotem, a nawet mieszać style! Również dekoracja w postaci kokardki nadaje bardzo dziewczęcego i delikatneg efektu, natychmiastowo zmieniającym postać buta.

Trend Alert! Były już przezroczyste płaszcze i torebki – w tym sezonie do naszych szaf wkradają się półprzezroczyste obcasy. Opcji jest wiele –postawimy na obcas, wybrany fragment, a może całokształt?

Gdy zamiast elementu stawiamy na całokształt, tak jak w przypadku wykorzystania animal printu – trendu silnie utrzymującego się od kilku sezonów czy hitu SS19 – neonu, reszta naszej stylizacji nawet zachowana w basicu zostanie ożywiona dzięki naszym must have shoes!


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-18 13:37:26
Komentarze
Polityka Prywatności