Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Delikatne i odważne – idealne stylizacje na dzień kobiet

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Międzynarodowy dzień kobiet jest wspaniałą okazją dla każdej z nas, aby sprawić sobie samej małą przyjemność w postaci idealnej stylizacji specjalnie na obchody tego szczególnego święta! W końcu niecodziennie tak hucznie celebrujemy kobiecość i wszystko, co z nią związane – siłę, macierzyństwo, odwagę, delikatność, indywidualny charakter
i wiele więcej.

Casualowa, wieczorowa, a może zahaczająca o klimat rockowy? Propozycji jest niezliczona ilość! Najważniejsze w wyborze odpowiedniej stylizacji są nasze własne upodobania stylistyczne. Dla fanek prostej formy zalecamy przemieszanie jej z akcentami w postaci plisów lub koronek – subtelne, a jednocześnie romantyczne. Jeżeli za to mamy ochotę dodać do naszego looku subtelnego pazura, to stawiamy na dodatki wypełnione zwierzęcymi wzorami – trend wciąż plasujący się na wysokiej pozycji!

Ponadczasowe połączenie czerni i bieli w połączeniu z pastelowymi barwami natychmiast nadaje naszej stylizacji dziewczęcego wyglądu. Szarości, biel i złoto – proste i wszystkim znany komplet, które nawet w najbardziej basicowym zestawieniu powoduje, że nasz outfit zyskuje element niewymuszonej elegancji – zestaw dobry zarówno na odwiedziny galerii sztuki, jak i wykwintną kolację.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-07 11:57:12
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura KWSPZ - 4
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności