Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Trend Alarm – Neon

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Niektórzy go kochają, inni nienawidzą, ale jedno jest pewne – w tym sezonie neon w wielkim stylu wraca do świata mody. Nic dziwnego! Mocne odcienie ulubionych odcieni wyróżniają nas z tłumu i nadają stylizacji całkowicie nowego wyglądu.

Intensywne barwy zostały po raz kolejny docenione przez największe domy mody. Inspiracji możemy doszukiwać się w pewnym stopniu, zauważając ukłon w stronę szalonych lat 80, w których pojęcie „klasycznej palety barw” mogło być rozumiane na wiele sposobów.

Mocne barwy nadadzą nowej odsłony każdej stylizacji – zarówno casualowemu połączeniu spodni typu rurki z basicowym T-shirtem, jak i sukience z lampasem z lekko sportową nutą. Formalny look urozmaicimy za pomocą marynarki w odcieniu intensywnej fuksji lub sukienki w kolorze Princess Blue – energicznej niebieskości, którą szczególnie upodobały sobie ikony mody. Nie omieszkamy także łączyć tego ekscentrycznego trendu z printami, soczyście czerwona sukienka wypełniona kwiatami wygląda fantastycznie – świeżo i bardzo dziewczęco! Uwielbiamy neon jako total look, ale na co dzień wplatamy go w postaci jednego lub dwóch elementów, które stworzą z naszej garderoby uzupełniającego naszą garderobę.

Wiosenno-letni sezon zdecydowanie zdominowały soczyste odcienie popularnych wcześniej barw takich jak czerwień, kobalt, turkus, żółty czy pomarańczowy.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-05 15:06:40
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 6
miniatura Uniwersytet Jagielloński
Polityka Prywatności