Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Piękno i minimalizm czyli doskonały styl Małgorzaty Beli

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Karierę rozpoczęła już w 1997 i od tej pory cały czas jest na topie. Występowała w pokazach takich marek, jak Balenciaga, Calvin Klein, Michael Kors, Comme Des Garcons, Versace, Givenchy, Valentino i wielu innych. Do dziś pojawia się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów świata, a w tym miesiącu jest też gwiazdą okładki polskiej edycji Vogue, w którym to pełni funkcję Editor at Large.

Prywatnie Bela spotyka się z nagrodzonym Oscarem polskim reżyserem Pawłem Pawlikowskim. Małgosia Bela jest też aktorką. Zagrała też w kilku filmach, m.in. "Ono" Małgorzaty Szumowskiej, "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" oraz w serialu HBO "Bez Tajemnic". Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w artystycznym horrorze „Suspiria”.

Wyróżnia ją przede wszystkim naturalna i szlachetna uroda i doskonały styl, który podkreśla jej piękno. Małgosia nie potrzebuje makijażu, a jej fryzury są zawsze bardzo świeże i nonszalanckie. Lubi proste, minimalistyczne zestawy, stonowaną paletę barw i wysoką jakość. To styl, który warto naśladować. Nie ma w nim gonienia za modowymi nowinkami, za to jest klasa, która jest ponadczasowa.


data ostatniej modyfikacji: 2019-02-27 11:40:30
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
WSAiB_baner_220x300px.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura KWSPZ - 1
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności