Postaw na czerwień

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Czerwona barwa na dobre zadomowiła się w naszych garderobach. Wiele wskazuje na to, że nie opuści nas przynajmniej przez kilka następnych sezonów. Podpowiadamy jak umiejętnie łączyć ją z innymi kolorami lub używać jako akcentu.

Długi czerwony płaszcz zestawimy z klasycznymi czarno-białymi ubraniami i akcesoriami. Proste, spodnie z rozszerzanymi nogawkami, które na dobre powróciły do łask, z białym topem na ramiączka z romantycznym elementem koronki dają romantyczny.

Mała torebka jednocząca wszystkie te trzy kolory w jednym miejscu będzie świetnym wyborem.

Sukienki maxi fantastycznie sprawdzają się w stylizacjach przez cały rok. Długą, asymetryczną czerwoną sukienkę z falbanami kontrastujemy z czarnymi botkami na obcasie i skórzaną kurtką.

W rękę chwytamy czarną torbę, która pomieści cały nasz świat- w tym sezonie koniecznie z futerkiem!

Chcąc uzyskać bardziej formalną stylizację, wybieramy żakiet i klasyczną białą koszulę a do nich dobieramy czerwoną ołówkową spódnicę z falbaną. Tym razem czerwone będą również dodatki, kopertówka, botki na szpilce i ciepły, długi szalik.

Jeśli jednak najlepiej czujemy się nadal w tak zwanym all black everything, spróbujmy dodać trochę koloru kwiecistym wzorze na sukience. Zarzucamy na ramiona naszą ulubioną ramoneskę i gotowe! Nie zmieniając naszych przyzwyczajeń, nadajemy neoromantycznego looku naszej codziennej stylizacji.

Ciekawostka! Podobno osoby wybierające kolor czerwony to osoby odważne, dynamiczne z silnym charakterem, lubiące wyróżniać się z tłumu. Niektórzy uważają go nawet za kolor szczęścia.


data ostatniej modyfikacji: 2018-11-29 10:10:08
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
UNS_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Kampusu WSB we Wrocławiu - 4
miniatura Studenci i sport
miniatura
Polityka Prywatności