Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

PARYSKI STYL ZIMĄ – STREET FASHION

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Nonszalancki i elegancki, a zarazem z nutą niedbałości – oto kwintesencja francuskiego stylu. Paryżanki opanowały do perfekcji sztukę tworzenia stylizacji prostych i wygodnych, a przy tym niezwykle szykownych. Czy to dotyczy również zimowych stylizacji? Sprawdź nasz przegląd najlepszych zimowych stylizacji francuskich it-girls!

Francuskie dziewczyny uwielbiają klasykę i minimalizm, choć czasem lubią zaszaleć. Ich zimowe stylizacje to połączenie dobrze nam znanych basiców z największymi trendami sezonu. Na ulicach rządzą więc wełniane swetry, długie sztuczne futra, płaszcze w panterkę, sztruksowe dzwony połączone z francuską klasyką wśród, których nie brakuje bluzki w paski, białych spodni, czy jedwabnej sukienki.

Kolorystyka jaka dominuje we francuskim zimowym stylu to przede wszystkim beż, biel, granat i czerń. Nie oznacza to jednak, że paryżanki pomijają mocne kolory, jak na przykład modna w tym sezonie butelkowa zieleń, czy pomarańcz. Takie kolory również mają swoje miejsce w szafie, ale dotyczą raczej pojedynczych rzeczy lub dodatków.


data ostatniej modyfikacji: 2018-10-25 12:39:39
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studenci WSB
miniatura
Polityka Prywatności