Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

FLASHBACK – LIGHT SPECTRUM OD PARFOIS

Kolekcja Parfois
Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Dekada lat 80. stała się inspiracją dla najbardziej wyróżniającej się kolekcji tego sezonu, oferując nam przeróżne stylizacje. W tym roku, zima Parfois powraca do przeszłości, a Flashback odzwierciedla ten powrót. Kolekcja inspirowana jest ikonicznymi latami 80., w których przerost formy i proporcji, styl niemalże barokowy oraz kolory jak fuksja, turkus bądź musztardowy zajmowały specjalne miejsce.

Prawdziwy powrót do jednej z najbardziej charakterystycznych dekad nadaje życie kolekcji przygotowanej na nadejście zimy: dzikie wzory, elektryzujące kolory, biżuteria statement, przesadzone rozmiary, błyszczące tkaniny i bogactwo detali stają się tu centralnym punktem uwagi.

Czerń jest głównym kolorem i występuje w połączeniu z odcieniami pop, wprowadzającymi radość i odrobinę rozrywki w zimowym sezonie. Torebki, dzięki tkaninom i ich użyciu wyróżniają się przesadzonymi ozdobami, grawerami, wypukłościami czy draperiami w formie chust. Nerki i listonoszki stają się elementem niezastąpionym, gdzie pozłacane elementy doskonale współgrają z pikowanymi tkaninami. Całość sprawia, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie.

Biżuteria to przede wszystkim kolczyki - w różnych rozmiarach i wykonane z akrylu, z pozłacanymi wykończeniami rodzą się ze stylizacji retro. Chusty mają przeróżne wzory, mocne kolory i stanowią prawdziwy powrót do przeszłości.

Flashback nadchodzi z wielką siłą, aby udowodnić nam, że zima także może być pełna kolorów i radości. Ten powrót do przeszłości ma w sobie moc, aby pokazać nam energię i siłę kobiet w czasach, w których żyjemy.

data ostatniej modyfikacji: 2018-10-18 11:14:41
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
WSAiB_baner_220x300px.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura KWSPZ - 1
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności