Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

MODNE KWIATOWE WZORY OD BONPRIX

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Chętnie wybieramy je wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia, dlatego czas na zmiany. Wiosna straciła monopol na kwiaty, bo w tym sezonie nosimy je od stóp do głów. Jesienią różowe piwonie nosimy na spodniach, maki na sukienkach, a róże na dziewczęcych bluzkach.

Jest wiele powodów, aby pokochać kwiatowe wzory. Nadają charakteru stylizacji, dodają kobiecości, tuszują to, co chcemy zakryć, a jednocześnie całkowicie przykuwają uwagę.

Nic więc dziwnego, że to niekwestionowany hit sezonu. Zastanawiasz się tylko jak nosić je jesienią? To proste. Na chłodniejsze okresy, kwiaty przybierają ciemniejsze kolory i formy niż wiosną. Postaw na egzotyczne rośliny, retro kwiaty, jak ze starego zielnika, a także pnące róże w kolorze bordo. Kwiaty królują na niemal każdym elemencie garderoby, dlatego nie ograniczaj się w wyborze. Modne są płaszcze w graficzne kwiatowe wzory, bluzki z wyciętymi ramionami i sukienki z falbanami. Kwiaty pojawią się też na spodniach, spódnicach, a nawet butach. W tym sezonie to wszystko możesz nosić razem, od stóp do głów, chyba, że wolisz mniej awangardowe stylizacje - wtedy wystarczy jeden element.

data ostatniej modyfikacji: 2017-11-06 11:49:27
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 01
miniatura
Polityka Prywatności