Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Targi OFF Fashion Store – modowe perełki polskich projektantów w Galerii Północnej

Kategoria: Projektanci
Dla kogo: dla Niej

Niebanalne ubrania, ciekawe akcesoria i możliwość spotkania młodych polskich projektantów to prawdziwa gratka dla wielbicieli mody i designu. W dniach 5-8 października Galeria Północna zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - I edycję Targów Mody Polskich Projektantów OFF Fashion Store.

Galeria Północna podążą za trendami w modzie i oczekiwaniami miłośników oryginalnych stylizacji. Obok bogatej oferty znanych i lubianych sieciowych marek z ubraniami czy dodatkami pierwszy obiekt handlowy na Białołęce otwiera swoje drzwi także przed młodymi projektantami. Podczas czterech dni Targów Mody Polskich Projektantów OFF Fashion Store polscy twórcy zaprezentują najnowsze kolekcje ubrań na sezon jesień-zima 2017, akcesoria takie jak torebki czy biżuteria a także całą gamę ciekawych produktów dla dzieci – od ubranek, aż po zabawki. OFF Fashion Store to wyjątkowa okazja do uzupełnienia jesiennej garderoby o propozycje ubrań i dodatków polskich projektantów, a także pretekst do kupienia podarunków dla bliskich. Każdy z twórców osobiście zaprezentuje gościom swoje propozycje, dlatego będzie okazja, aby porozmawiać z autorami o ich pasji tworzenia i poznać osoby, które także interesują się modą.

Od momentu otwarcia zapraszamy klientów do udziału w różnego rodzaju atrakcjach i eventach. Były już zakupy z rabatami na najnowsze, jesienne kolekcje, huczna impreza powitalna z celebrytami a w dniach 5-8 października do Galerii Północnej zaprosiliśmy polskich projektantów. Kilkanaście stoisk z autorską ofertą niedostępną w regularnej sprzedaży to doskonała okazja do uzupełnienia jesienno-zimowej garderoby o oryginalne ubrania czy dodatki – zapowiada Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.

Podczas Targów OFF-Fashion Store kolekcje ubrań zaprezentują takie marki, jak Intensi, Unicorno, Dear john, A’YA, MoRe, Ooch, Izzie, TASHKA, Spider And Wolf, Tabanna czy Dress You Up. Akcesoria i biżuteria dostępne będą na stoiskach LadyBag, Zieliński Bag’s, Bag’s Philosophy, Dulcedo, Moma Jewellery, Glam i Drobiny Czasu. Produkty dedykowane dzieciom tworzą Izzie, Ooch, NATURALLY BY ANETTA i ZuArt Handmade Toys.

Targi OFF-Fashion Store zlokalizowane będą na poziomie 0, w pobliżu rzeźby Oskara Zięty.

 
O Galerii Północnej


Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września br. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz TzurArchitects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt będzie spełniał również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje niedostępną dotychczas w tej części miasta ofertę handlową, rozrywkową i usługową. Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle, klub sportowy Calypso i centrum medyczne Enel-Med. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman&Wakefield oraz JLL.

Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

 

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą blisko1,2 miliona m kw. w całej Europie Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614.000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Wschodniej, z których 110.000 jest w trakcie budowy. 

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

 

Kontakt dla prasy:
Dominika Socha
Tel. 609 464 592
E-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

 

 

 

dodane przez kasandra


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-05 17:13:49
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura elektronika
miniatura
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 05
Polityka Prywatności