Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Modułowe kostiumy kąpielowe od bonprix.pl

Dla kogo: dla Niej

Sierpień to dla niektórych czas oswajania się z myślą o nadchodzących miesiącach ciężkiej pracy, dla innych natomiast okres, w którym zaczynają myśleć o wrześniowych wakacjach! Bez względu na to czy upragniony urlop planujemy wraz z rozpoczęciem lat czy też trochę później, stajemy przed ciężką decyzją wyboru kostiumu kąpielowego.

Marki prześcigają się w nowych wzorach i najlepszych tkaninach. W końcu kiedy jak nie na plaży, podczas gdy naszym jedynym zmartwieniem jest pogoda, chcemy wyglądać modnie i z klasą?

Marka bonprix.pl wybiega jednak o krok naprzód. Poza oryginalnym printem i dostosowanymi do warunków atmosferycznych materiałami, skupia się na kroju.

Kobieca sylwetka to nie lada wyzwanie dla projektantów. Kostium kąpielowy więcej odkrywa niż zakrywa, jak więc sprawić aby zatuszować mankamenty sylwetki?

Rozwiązaniem są modułowe stroje kąpielowe. W ofercie bonprix.pl znajdziemy modele, które świetnie wymodelują sylwetkę, dzięki czemu każda kobieta poczuje się dobrze w swoim ciele.

Marka bawi się kolorami i wzorami. Kolorowa lub jasna góra uwypukli biust, jeśli chcemy natomiast skorygować szerokie biodra, warto zdecydować się na ciemny dół. Wszystko zależy od odpowiedniej kompozycji barw, która może zdziałać cuda.

Możliwość dowolnego zestawiania części stroju gwarantuje, że nie dopadnie nas stylizacyjna nuda, a zaznaczona talia dodatkowo wyeksponuje kobiece kształty.

Warto zdecydować się również na outfit z dopinaną spódniczką. Wykonana ze zwiewnych tkanin, nada lekkości i zatuszuje niechciane kilogramy.

data ostatniej modyfikacji: 2017-08-28 15:16:29
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPiA-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura