Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Kombinezon na wesele od bonprix.pl

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Wybór weselnej stylizacji to nie lada wyzwanie. Chcemy aby kreacja była elegancka, jednocześnie niezwykle wygodna, a do tego byłoby miło gdyby koleżanka z sąsiedniego stolika nie kupiła tej samej sukienki. Chcemy wyglądać zjawiskowo, a co najważniejsze - nie możemy przyćmić panny młodej. Jednego możemy być pewne! Niezbyt często zdarza się abyśmy wybierały na tę specjalną okazję kombinezon.

Dlaczego nie? Sukienka wydaje się być bardziej kobieca i szykowna. Marka bonprix.pl udowadnia, że w kombinezonie każda z nas może poczuć się równie kobieco!

W ofercie bonprix.pl znajdziemy klasyczne, czarne kombinezony podkreślające sylwetkę dla Pań, które cenią minimalizm. Jeśli jednak jesteś typem kolorowego ptaka, letnia kolekcja będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Kolorowe printy, azteckie wzory i zwierzęce motywy sprawią, że parkiet będzie Twój. Na szczególną uwagę zasługują modele w odcieniu wyrazistej pomarańczy- niezwykle modnej w tym sezonie oraz głębokiej laguny, dzięki którym nie będzie można oderwać od Ciebie wzroku.

data ostatniej modyfikacji: 2017-08-08 12:43:44
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPiA-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura