Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo
Na co dzień większość osób stawia na komfort. Buty sportowe to nie tylko wygoda. Teraz to także sposób na modny i stylowy dodatek. Na przełomie końca zimy oraz początku wiosny będą tworzyć idealne połączenie ze swetrem, płaszczem czy też luźniejszym bądź bardziej dopasowanym dołem.
Trendy w modzie męskiej nie zmieniają się tak szybko jak w kobiecej. Jeśli jakiś fason się sprawdzi, zwykle wchodzi do kanonu na stałe. A jeśli jeszcze ma coś wspólnego ze sportem, a przy tym jest wygodny, to po prostu musi się skończyć uwielbieniem milionów panów. Dokładnie tak jak w przypadku polówki.
Sezon plażowy dobiega końca, ale nie od dziś wiadomo, że o formę należy dbać przez cały rok! Uprawianie wszelkiego rodzaju sportów wpływa nie tylko na naszą sylwetkę, ale również na zdrowie oraz dobre samopoczucie. Warto zatem się zmotywować i pójść pobiegać, wskoczyć na rower, albo spróbować jogi. Dzisiaj przygotowaliśmy dla was kilka zestawów, które na pewno będą przydatne dla tych planujących rozpocząć swoją przygodę ze sportem, a także dla tych trenujących na co dzień.
Zobacz jak wyglądać modnie nie tylko podczas treningów czyli sportowe ubrania w wersji na co dzień.
Tegoroczna kolekcja zimowa przygotowana przez Decathlon to zupełnie nowe spojrzenie na strój narciarski i snowboardowy. Składają się na nią zestawy do jazdy po trasie, dla osób uprawiających freestyle oraz freeride. Każdy z nich można dopasować do stopnia zaawansowania. Całość oferty to połączenie aktualnych trendów z najwyższą jakością.
W każdej propozycji dla adidas Originals Rita Ora akcentuje swoje osobowość i styl.
W kolekcji „Colour Paint” piosenkarka wróciła wspomnieniami do nonogramów, czyli malowania cyframi. Długie, zwiewne sukienki, szerokie spodnie i bluzy zdobią wyraziste wzory podzielone na pola wypełnione cyferkami.
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
nowe_media_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 08
miniatura UTH 21
Polityka Prywatności