Studencka moda - wybrane

Kategoria
Dla kogo
Międzynarodowy akademik LivinnX zamienił się w wybieg modowy.
W prestiżowym akademiku na Zabłociu odbył się właśnie pokaz semestralny SAPU Hi!Fashion 2022, podczas którego studenci I i II roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zaprezentowali swoje najnowsze projekty. Swoją kolekcję pokazała również absolwentka SAPU, Nargiz Salwa, która wcześniej brała udział m.in. w Vancouver Fashion Week.
W dniach 28-29 października Galeria Północna zamieni się w modowe centrum stolicy. Podczas imprezy pod hasłem Modowy Know How na uczestników czekają spotkania z blogerami – Jessicą Mercedes i Modnym Tatą, konkursy i metamorfozy oraz szansa na karierę w modelingu. Pierwszy regionalny casting konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2018 odbędzie się w najbliższy weekend właśnie w Galerii Północnej!
Niebanalne ubrania, ciekawe akcesoria i możliwość spotkania młodych polskich projektantów to prawdziwa gratka dla wielbicieli mody i designu. W dniach 5-8 października Galeria Północna zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - I edycję Targów Mody Polskich Projektantów OFF Fashion Store.
Dobrze skrojony garnitur to połowa sukcesu. Na elegancki wizerunek mężczyzny mają wpływ również dodatki takie jak krój i kolor koszuli, kształt kołnierza a przede wszystkim wiązanie pod szyją. W przypadku tego ostatniego często pojawia się dylemat: krawat czy mucha? Co chętniej wybierają Panowie?
Już 30 maja podczas Gali Finałowej 3 edycji Fashion Designer Awards, zasiądzie jako honorowy przewodniczący Jury.
W karnawale na parkietach króluje szampańska zabawa w towarzystwie wyszukanych kreacji i szalonych fryzur. To właśnie czas gdzie możemy poeksperymentować z fryzurą, zaszaleć ze zmianą naszego stylu i postawić nawet na ekstrawagancję. Moda wtedy oferuje nam tak wiele po to, by każda kobieta mogła być wyjątkowa i szczególnie piękna.
Zawodowo stylizuje innych i pisze o stylu gwiazd. Ale tym razem to my oceniamy stroje Joanny Horodyńskiej.
Do grona jurorów II edycji Konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards dołączyła Jaga Hupało - pierwsza kobieta, która zmieniła oblicze polskiego fryzjerstwa podnosząc je do rangi sztuki dnia codziennego.
Sztuka ulicy nie broni się już sama, tej jesieni ma do pomocy sześćdziesięciu krasnali pomalowanych rękami młodych, niezależnych artystów street-artowych w ramach projektu CROPP „Malen die Krasnalen”.
Potężna przestrzeń podziemnego parkingu, mieszczącego się w budowanym w Krakowie wielofunkcyjnym centrum handlowym Bonarka City Center, stała się w poniedziałkowy wieczór sceną dla Fashion Show. Wśród betonu, rusztowań, wielkich bębnów ze zwojami kabli i budowlanej scenerii odbył się nietypowy pokaz kolekcji młodych, obiecujących artystów, docenionych już przez świat wielkiej mody. A wszystko to doprawione szczyptą wysublimowanego wzornictwa znanej polskiej firmy Makalu, która otworzy swój pierwszy salon w Krakowie.
Wraz z początkiem sezonu jesień – zima 2009 portfolio marek pozostających w wyłącznej dystrybucji MIG Group poszerza się o dwie kolejne światowej sławy marki, japońską ikonę runningu – Mizuno i pochodzący z Wielkiej Brytanii, lifestylowy – Bench. Mizuno i Bench uzupełniły ofertę, na którą składały się dotychczas marki Timberland, Umbro i Lacoste. Marketing Investment Group jest również właścicielem multibrandowych sieci Sizeer i Ten Sport oraz konceptu outletowego 50 Sportstyle.
DESIGNER SAMPLE SALE - Bilioneurobab - to impreza, która jest już na stałe wpisana do kalendarza nie tylko osób interesujących się modą, ale także tych, którzy nie mają czasu lub ochoty na chodzenie po sklepach czy przeglądanie magazynów w poszukiwaniu informacji o tym, co jest modne.
Międzynarodowe Targi Łódzkie zorganizowały kolejną edycję konkursu Złota Nitka. Po rozstrzygnięciu części konkursowej odbył się pokaz najnowszej kolekcji Violi Śpiechowicz, Prezentowana kolekcja wzięła udział w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Włoskie Targi Mody Pitti Immagine i została wybrana jako jedna z sześciu najlepszych, wyłoniona z 260 propozycji z różnych części świata.
"Moje suknie to marzenia, które przybierają formę na kobiecym ciele" - mówił Dior. Najbardziej utalentowany stylista powojennego Paryża, który wykreował New Look. Później, po jego śmierci Yves Saint Laurent, Marc Bohan, Gianfranco Ferre, byli następcami mistrza i zarządzali wielkim domem mody. Dzisiaj John Galliano, wymagający i zawsze uśmiechnięty, tworzy wizerunek potęgi francuskiej korporacji CD.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności