Wybrane dla niej i dla niego

Kategoria
Dla kogo

Greenery- najmodniejszy kolor 2017 roku

Kategoria: Kolekcje
Dla kogo: dla Niej

Każdego roku Instytut Pantone ogłasza kolor, który będzie rządzić w świecie mody. Tym razem to nie pastele zawładną ulicami! W 2017 najmodniejszy będzie greenery- soczysta i odświeżająca zieleń!

Greenery ma symbolizować nowy początek, powiązanie z naturą oraz nadejście pierwszych dni wiosny, kiedy to wszystko budzi się do życia. Blogerki zakochały się w tej orzeźwiającej propozycji! Czy niedoceniona dotychczas zieleń zdobędzie również Twoje serce?

Jeżeli nie boisz się bawić kolorami warto łączyć greenery z innymi odcieniami zieleni! Świetnie komponuje się również z wyrazistą fuksją czy indygo. Nie jesteś przekonana do tak wyrazistych barw? Zacznij od delikatnych, zielonych akcentów. W połączeniu z pastelami bądź kolorem białym rozweselisz swoje minimalistyczne zestawy.

W propozycjach bonprix znajdziemy wiosenne kardigany czy koszule, które wraz z niebieskimi jeansami stworzą idealną kolorystycznie stylizację. Jeśli wybierasz się na większą uroczystość, zielona sukienka na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! Wśród powszechnej czerni, soczysty odcień greenery doda Ci pewności siebie.

data ostatniej modyfikacji: 2017-02-17 15:31:05
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
UG_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura